Duyurular

Burslarla İlgili Duyuru 23.09.2106

Değerli Üyelerimiz,

Burs fonumuza destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Camiamız çok anlamlı ve çok güzel bir dayanışma göstererek, an itibariyle gereksinimlerin % 75'ini karşılayabilecek miktarı toplamış durumdadır. Ancak henüz yeterli değildir.

Ülkemizin aydınlık  geleceğini inşa edecek  olan İstanbul Erkek Liseli genç arkadaşlarımızın yolunu açmak ve yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla daha fazla desteğe ihtiyaç vardır.

Burs havuzunda fazla para birikmesi durumunda bile, bu destek gerek lise gerek üniversite öğrencilerinden gelecek acil eğitim talepleri için kullanılacaktır.

Aşağıda derneğimizin burs fonu TL, US Dolar hesap numarası verilmiştir.

TL Hesabı : Garanti Bankası -  Galata Şubesi

(Şube No. 067)
Hesap No. 6298546
IBAN: TR89 0006 2000 0670 0006 2985 46

 

Dolar Hesabı : Garanti Bankası -  Galata Şubesi

(Şube No. 067)

Hesap No.9092757

IBAN: TR82 0006 2000 0670 0009 0927 57

Swift Code : TGBATRIS

Burs verenlerin adresine, derneğimizin  teşekkür sertifikası gönderilecektir.

Bir çok sınıf ve dönem, vefat eden arkadaşları adına ''İsim Yaşatma Bursu'' verdiler. Büyük bir vefa ve arkadaşlık duygusu ile, bu arkadaşlarımızın anısı canlandırılacak ve onlar aramızda yaşatılacaktır.
Bursiyerlerle kişisel tanışma olmayacak, ama seçimde burs veren üyelerimizin istekleri ( belli fakülteler, belli dönem mezunları, kız öğrenciler vs. gibi) kesinlikle gözetilecektir.
Maddi destek, dayanışmanın sadece bir boyutu olup, burs alan ve almayan genç kardeşlerimizle tanışmak, deneyim aktarmak, 'networking', sinerji oluşturmak ve birlik olmak için ortamlar yaratılacaktır.

Burs Başvurusunda Bulunan Sevgili Kardeşlerimiz,

Sizlerle tanışmak ve görüşmek için bir davet yazısı e-postalarınıza yollanmıştır. Elinize geçmediyse, lütfen bugün derneğimizi arayın ve randevu tarihinizi öğrenin.

 

Sevgi ve saygılarımızla,

İstanbul Erkek Liseliler Derneği Yönetim Kurulu adına

Başkan Feyza Erkan'73


Tüm Duyurular
E- BÜLTENİ ALMAK İÇİN
GOOGLE ÖZEL ARAMA