Duyurular

2020 Öncesi Mezunlara ve Geçmiş Dönem Bursiyerlerimize Hatırlatma - Başvurular 24.08.2020 Tarihine Uzatıldı14.08.2020

Sevgili Genç Mezunlarımız,

Eğitimi için maddi desteğe ihtiyaç duyan ve derneğimizin verdiği Eğitime Katkı burslarından yararlanmak isteyen kardeşlerimizin, 2020 – 21 eğitim-öğretim yılı için internet sitemiz üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

İlk kez başvuru yapacaklar dışında, geçmiş dönemlerde burs almış olan ve ihtiyacı devam eden tüm önceki dönem bursiyerlerimizin de her yıl yeniden başvurularını güncellemeleri ve talep edilen belgeleri tekrar göndermelerini gerektiğini de hatırlatmak isteriz.

Burs yönergemizin ilgili maddesinde de açıkça belirtildiği gibi derneğimiz tarafından verilen tüm burs ve eğitim katkıları öncelikli olarak başvuran öğrencilerin “maddi gereksinim” durumuna göre değerlendirimekte olup; bursiyerlerimizin ekonomik koşullardan etkilenmeden eğitimlerine devam edebilmeleri için çaba gösterilmektedir.

Bu çerçevede bu yıl için burs komisyonumuz tarafından belirlenen aylık burs miktarı 400,- TL olup, yine Eylül – Haziran arasında 10 ay süreyle ödeme yapılacaktır.

Burslara başvuru yapacakların başvuru için; http://www.ielder.org.tr/bursiyer.aspx adresinden ulaşabilecekleri burs başvuru formunu eksiksiz biçimde doldurmaları ve bursiyer bilgilendirme yazısını da okuyup imzalamalarından sonra, büyük bölümü e-devlet üzerinden kolayca temin edilebilen diğer başvuru belgeleriyle birlikte sayfaya yüklemeleri gerekmektedir.

Üniversite öğrencisi olan 2020 öncesi mezunlar ve önceki bursiyerlerimiz için SON BAŞVURU TARİHİ 24 AĞUSTOS 2020 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR. Bu tarihten sonra yapılacak önceki dönem mezun ve bursiyer başvurularını üzülerek değerlendirmeye almayacağımızı hatırlatmak isteriz. 

Sorularınız için; burs@ielder.org.tr adresine e-posta veya 0212 512 64 62 telefondan ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımızla,

İELDER Yönetim Kurulu ve Burs Komisyonu 


Tüm Duyurular
E- BÜLTENİ ALMAK İÇİN
GOOGLE ÖZEL ARAMA