Dergimiz: Sarı-Siyah

Yaşamda başarılı olanların, bir dergi içinde birey ve dolayısıyla grup olarak düşündüklerini yüksek sesle ifade edebilecekleri, gelişmeye odaklı prestif platformu.

SARISİYAH Dergi, 2010 yılı başında "Biz" gibi bir dergi yapmak fikrinden ortaya çıktı. Geçmişinden feyz alan ve onunla gurur duyan, ama yüzünü geleceğe dönmüş, ilerici, düşünen ve bunu yüksek sesle ifade eden, idare etmek yerine hakkını veren, kalite ve içeriğinden ödün vermeyen, çıtayı hep yükseğe koyan...

Tüm camiayı kucaklayan iletişim platformu hedefimiz, her gün daha fazla okura ulaşarak devam ediyor. Yapılan öneriler, gönderilen bilgi ve belgelerle konu yelpazemiz genişliyor. Değerli yazar, çizer ve fotoğrafçıların katkılarıyla sayfalarımız zenginleşiyor. Sponsorlar ve reklam veren kurumlarla gücümüz artıyor.

SARISİYAH her sayısında farklı bir konuyu ele alan konseptli bir yayın. Seçilen konular mutlaka İstanbul Erkek Liseliler'i ilgilendirirmekte, ancak sayfalar hazırlanırken genel okuyucunun beğeni ve ilgi alanları da unutulmamakta. Üç ayda bir çıkıyoruz ve dergimiz ücretsiz olarak İstanbul Erkek Liseliler Derneği'ndeki güncel adreslere dağıtılıyor.

Keyifli, takip edilen ve uzun soluklu ortak bir ses olma yolunda ilerliyoruz.

Tansel Atasagun ‘87
SARISİYAH Genel Yayın Yönetmeni

E- BÜLTENİ ALMAK İÇİN
GOOGLE ÖZEL ARAMA