Duyurular

Geleneksel Aşure Günümüz4.05.2015

Sevgili Sarı Siyahlılar,
 
Büyük bir coşkuyla kutladığımız Aşure Günümüz bu yıl 31 Mayıs 2015 Pazar günü yapılacaktır. Kapıda yaşanan yoğunluk nedeniyle Aşure Günü’nde üyelik başvurusu kabul edilmesi mümkün olmayıp, üyelik başvurularının 11 Mayıs 2015 tarihine kadar tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da, Aşure Günü davetiyeleri, 11 Mayıs 2015 akşamına kadar aidat borcunu ödemiş olan üyelerimizin adreslerine postalanacaktır.
 
Aidat borcunuzu öğrenmek ve üyelik bilgilerinizi güncellemek artık çok kolay.
 
http://ielder.org.tr/ilkgiris/  linkini tıklayarak karşınıza çıkan ekranda sisteme kayıtlı e-mail adresinizi ve sicil numaranızı girmelisiniz. Daha sonrasında e-mail adresinize gelecek şifre ile sisteme girişinizi yapabilirsiniz.  Sisteme giriş yapmanızı sağlayacak şifreyi alabilmeniz için istenecek sicil numarası bilgisi üye kartınızda yer almaktadır. (Üye kartı olmayan mezunlarımız dernek ofisini arayarak sicil numaralarını öğrenebilirler.) Sonraki girişlerinizde kullanıcı adınız sisteme kayıtlı e-mail adresiniz şifreniz ise ilk girişten sonra oluşturduğunuz şifreniz olacaktır.
 
Ödemenizi isim soy isim açıklamasıyla aşağıdaki banka hesap numaramıza veya kredi kartı formu ile yapabilirsiniz:
 
- Garanti Bankası Galata Şubesi Hesap No : 1299446 IBAN : TR95 0006 2000 0670 0001 2994 46
 
Ekte yer alan “Kredi Kartı ile Aidat Ödeme Formu” nu doldurup, her yıl ödeme seçeneğini işaretleyip imzaladıktan sonra, 212-527-9079 no'lu faksa gönderiniz.
 
Biliyorsunuz ki, derneklerin faaliyetlerini sürdürmek için tek gelirleri , üyelerinden aldıkları bağış ve aidatlardır. Bu bağlamda üyelerimizin sayısını artırmak; aidat ve bağışları ile faaliyetlerimizi sürdürmek zorundayız. Gönüllülük esasıyla yürüttüğümüz tüm çalışmalarda, emeğimizin karşılığı olarak beklentimiz daha fazla üye sayısı, sürdürülebilir bir yapı için ihtiyacımız ise üyelerimizin düzenli aidat ödemeleri ve bağışlardır. İlgi ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.
 
Sorularınız için 212-512-64-62 arayabilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz.
 
Sevgi ve Saygılarımla,
 
Zeynep Erverdi'00
 

İstanbul Erkek Liseliler Derneği Başkanı 


Tüm Duyurular
E- BÜLTENİ ALMAK İÇİN
GOOGLE ÖZEL ARAMA