Duyurular

2020 Öncesi Mezunlara ve Geçmiş Dönem Bursiyerlerimize Duyuru06.08.2020

Sevgili Genç Mezunlarımız,

Eğitimi için maddi desteğe ihtiyaç duyan ve derneğimizin verdiği Eğitime Katkı burslarından yararlanmak isteyen kardeşlerimizin, 2020 – 21 eğitim-öğretim yılı için internet sitemiz üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

İlk kez başvuru yapacaklar dışında, geçmiş dönemlerde burs almış olan ve ihtiyacı devam eden tüm önceki dönem bursiyerlerimizin de her yıl yeniden başvurularını güncellemeleri ve talep edilen belgeleri tekrar göndermelerini gerektiğini de hatırlatmak isteriz.

Burs yönergemizin ilgili maddesinde de açıkça belirtildiği gibi derneğimiz tarafından verilen tüm burs ve eğitim katkıları öncelikli olarak başvuran öğrencilerin “maddi gereksinim” durumuna göre değerlendirimekte olup; bursiyerlerimizin ekonomik koşullardan etkilenmeden eğitimlerine devam edebilmeleri için çaba gösterilmektedir.

Bu çerçevede bu yıl için burs komisyonumuz tarafından belirlenen aylık burs miktarı 400,- TL olup, yine Eylül – Haziran arasında 10 ay süreyle ödeme yapılacaktır.

Burslara başvuru yapacakların başvuru için; http://www.ielder.org.tr/bursiyer.aspx adresinden ulaşabilecekleri burs başvuru formunu eksiksiz biçimde doldurmaları ve bursiyer bilgilendirme yazısını da okuyup imzalamalarından sonra, büyük bölümü e-devlet üzerinden kolayca temin edilebilen diğer başvuru belgeleriyle birlikte sayfaya yüklemeleri gerekmektedir.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ OLAN 2020 ÖNCESİ MEZUNLAR VE ÖNCEKİ BURSİYERLERİMİZ İÇİN SON BAŞVURU TARİHİNİN 14 AĞUSTOS 2020 OLDUĞUNU ÖNEMLE HATIRLATIR, BU TARİHTEN SONRA YAPILACAK ÖNCEKİ DÖNEM MEZUN VE BURSİYER BAŞVURULARINI ÜZÜLEREK DEĞERLENDİRMEYE ALMAYACAĞIMIZI HATIRLATMAK İSTERİZ.

Sorularınız için; burs@ielder.org.tr adresine e-posta veya 0212 512 64 62 telefondan ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımızla,

İELDER Yönetim Kurulu ve Burs Komisyonu 


Tüm Duyurular
E- BÜLTENİ ALMAK İÇİN
GOOGLE ÖZEL ARAMA